Kuyumculuk sektörünün önde gelen firmalarından Atasay Kuyumculuk,izlediği farklı ve yenilikçi firma olma profiline şimdi personel eğitimlerini de ekledi.
“Kişisel Gelişim ve Kariyer Yolculuğunuzda Fark Yaratan Çözümler “ sloganıyla paralel olarak uzman eğitmen kadrosu ile birçok kurumsal firmanın tercih ettiği eğitim ve danışmanlık firması Eğitim Akademi Atasay’ın da tercihi oldu.
Türkiye genelindeki onlarca mağazada satış personeli ve yöneticileri uzun soluklu bir eğitim programına dahil olarak eğelenerek öğrenmenin keyfini yaşadılar.
Eğitim Akademi kurucusu ve uzman eğitmeni Serap Gökmen önderliğinde, yine eğitim Akademi uzman eğitmenlerinin firmaya özel hazırlamış oldukları program dahilinde; “Satış Okulu” adı altında hazırlanan içeriklerle katılımcılara, satış becerileri, ileri satış teknikleri, satış yönetimi, etkili iletişim,takımdaşlık, liderlik gibi eğitimler modüler şekilde verildi.
Gelişen ve büyüyen ticaret dünyasında, nitelikli, aidiyet duygusu gelişmiş, işini iyi bilen personellerle çalışmanın ve eğitime yatırım yapmanın yaratacağı değer ve firmaya getireceği faydalar tartışılamaz.
Atasay Kuyumculuk personeline verdiği değer ,onların mesleki ve kişisel gelişimlerine yaptığı yatırımlarla yine farklılığını ortaya koyacak dolayısıyla sektörün öncülerinden olmaya devam edecektir.
“ İnsanın sadece emeğine değil, beynine ve yüreğine de değer vermek,yatırım yapmak gerekir.” Tıpkı eğitimin anlamını ve neye yatırım yaptığını iyi bilen firmalar gibi…

Atasay Mağaza MüdürleriAtasay Mağaza Müdür Yardımcıları

13.06.2011
Eğitim Akademi Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü
Özlem Bölükbaşı