porno canli mac izle

Posts tagged anıl altaş

Anıl Altaş’ın E-Ticaret Kitabı Çıktı

Eğitim Akademi Eğitmenlerimizden, Eticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı ANIL ALTAŞ‘ın beklenen kitabı nihayet çıktı. Mediacat Yayınları’ndan çıkan Eticaret, Satışta Tsunami Etkisi kitabının Genişletilmiş 2. Baskısında, ilk baskıyı okuyarak eticarete giriş yapan ve satışlarını arttıranların başarı öykülerini bulacaksınız.
 
Eticaret, Satışta Tsunami Etkisi, internetten satışa başlamak, ürünlerini doğru yöntemlerle pazarlamak, sosyal medyayı verimli kullanmak, mobil ticaret ve sosyal ticaretle gelen son trendleri öğrenmek isteyen herkes için ideal bir E-ticaret rehberi.

 İnternette satış yapmanın kısa yollarını arıyorsanız, hemen tıklayın. Kazanacaksınız!  
 http://www.kapital.com.tr/index.php?p=show&pid=593&k_id=&kn= 

Ticaretin önüne E geldi, E-Ticaret Satışta Tsunami Etkisi Kitabı Çıktı

Eğitim Akademi, sosyal medya ve eticaret uzmanı, danışman ve eğitmen olan Anıl Altaş’ın, E-Ticaret: Satışta Tsunami Etkisi isimli kitabı çıktı. Bu hafta başında internette kitabın satışı başladı.

Ticaretin önüne ‘e’ getirince neler oluyor?,E-ticaret nedir, ne değildir?,E-ticaretle gelişen iş modelleri,Dünyada ve Türkiye’de E-ticaretin kısa tarihi,Herkes e-ticaret yapabilir:) mi?,E-ticarete başlamadan önce sormanız gereken sorular,Dünyadan ve Türkiye’den gerçek başarı hikayeleri’ni okumayı arzu edenler; kitabı satın alabilirler;
http://kapital.com.tr/index.php?p=show&pid=593&k_id=0&kn

Anıl Altaş’ın vereceği E-Ticaret eğitimleri, 26 Şubat ve 19 Mart tarihlerinde,Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinde düzenlenecek.

E-TİCARET ve Anıl Altaş

E ticaret- Satista Tsunami Etkisi -Anıl Altaş from ANIL ALTAS on Vimeo.

Eğitim Akademi eğitmenlerinden Anıl Altaş’ın yazdığı ; E-Ticaret’te Tsunami etkisi isimli kitabı bu ay Digitalage dergisi ile dağıtılyor. Anıl Altaş’ın yazdığı E-Ticaret’te Tsunami Etkisi isimli kitabını okumanızı öneriyoruz.

Bayer Firması Yöneticilerine Anıl Altaş Sosyal Medya Semineri Verdi.

Kurumsal markanıza dijital katkı, online itibar yönetimi, sosyal medyada var olmanın püf noktaları.
Sosyal medya vezir de eder, rezil de!

Peki, sosyal medya’yı kullanmaya bireysel ve kurumsal olarak nereden ve nasıl başlayacağız?

Eğitim Akademi E-ticaret ve sosyal medya uzmanı nıl Altaş Bayer firmasının yöneticilerine Sapanca Güral Otel’de sosyal medya’nın sihirli dünyası başlıklı seminerini verdi.

Altaş seminerde; Sosyal medya dedikleri,Web 2.0,Sosyal networkler,Dünya’da ve Türkiye’de sosyal network dinamikleri,Sosyal Medyayı kimler Kullanıyor? Kimler kullanmalı?,Sosyal medya kullanım Alanları,Dijital Varlığınızı genişletmek, geliştirmek ve yönetmek: Sosyal networkleri kişisel ve kurumsal markanız için etkin llanmataktikleri,Facebook,Twitter,Friendfeed,Linkedin,Xing,Sosyal Medya Kuralları,bireysel ve kurumsal markanız için Sosyal medyaya bütünsel yaklaşım,Sosyal reklam, markalı platformlar, sosyal ağlar, Türkiye ve dünyadan örnek uygulamalar, Neden bir blogumuz olmalı? Blog yazamak ve blog yazarlarıyla iletişim,Online itibar ve kriz yönetimi,E-pr,e-sosyal sorumluluk,Y Jenerasyonu ve çalışanlarımızla iletişimin sosyal medyadaki önemi , Kurumsal sosyal medya kılavuzu ve Sosyal Medya network çağında sonuç almak üzerine konuştu.