porno canli mac izle

Posts tagged E Ticaret eğitimi

Sosyal Medya, E-Ticaret, Sunum Becerileri, Mülakat eğitimleri

23 Eylül Perşembe Sosyal Medya’nın Sihirli Dünyası
Sosyal medyanın sihirli dünyasını kişisel ve kurumsal markanız için keşfedin !

25 – 26 Eylül E-Ticaret İnternette Etkin Satış Teknikleri
Dijital dünyada yeni ticaret yolunu keşfedenlere katılın, dijital pazarlama teknikleriyle satışlarınızı arttırın

27- 28 Eylül Sunum Becerileri
Eğitimde her katılımcıya 2 video çekimi yapılacak, her katılımcıya kendi video çekimleri CD olarak hediye verilecektir.

29-30 Eylül Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri
Eğitiminin amacı, interaktif katılımı sağlayarak ve vaka çalışmaları yaparak, katılımcılara yetkinlik bazlı mülakat becerilerini kazandırabilmektir.

Eğitim Akademi firmasının sonbahar eğitimleri 23 Eylül’de başlıyor.Kayıt olmak için : 0216 612 93 50 numaralı telefondan arayabilir veya seda@egitimakademi.com’a e-mail yollayabilirsiniz.
Aynı kurumdan katılımcı sayısı 2 kişi olduğunda %5 indirim, aynı kurumdan katılımcı sayısı 3 ve üzeri olduğunda %10 indirim uygulanmaktadır.
Fiyatlara % 18 KDV dahil değildir.
Öğle yemeği, Eğitim Akademi tarafından set menü olarak karşılanır.
Eğitimlerimiz BÜMED’de Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinde düzenlenmektedir.
Eğitim kitapçığı ve katılımcı belgesi Eğitim Akademi tarafından her katılımcıya verilir.
Eğitim Akademi, seminer tarihlerini, eğitimciyi ve eğitim yerini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Açık eğitimlerimiz 8 kişi ve üzeri katılımcı sayısında açılır, sınıf dolmaz ise ücretiniz iade edilir.

Satış’ta Mavi Boncuk Dağıtmak

Bodrum, Yalıkavak içerisinde bir akşam gezintiye çıktım,yürüdüğüm yolda, sollu sağlı sıralanmış, hediyelik eşya,takı, kıyafet satan dükkanlar var. Bir dükkanın önünde duran, kibar bir geç kız, kızıma ”sana mavi boncuk hediye etmek istiyorum, takar mısın” diye sordu, kızım ve arkadaşı bu olaydan epey memnun oldu, sonra genç kız bana da nazar boncuğu hediye etmek istediğini söyledi. Elinde pek çok minik nazar boncuğu vardı ve dükkanın önünden geçen herkese hediye ediyorlardı.

Genç kız bana ” içeriye buyurmak, dükkanın içine bakmak ister misiniz’’ diye sordu.

Size hediye verilince ve nazik bir şekilde dükkanın içine bakılmaya davet edilince ne yapardınız ? Ben kendimi içeri girip bakmaya mecbur hissettim ve girdim. Genç bayan bana ‘’ pek çok çeşidimiz var, siz ne iş ile meşgulsünüz ? sizin ilginizi neler çeker? ‘’ diye sordu.

Uzun zamandır eğitim oyunları sırasında kullanmak üzere bir çan arayışında idim ve içimden nasılsa burada yoktur ben sorayım ve çıkayım buradan diye düşünerek sordum. Çan vardı, hem de epey farklı çeşitlerde.

Satış eğitimleri verdiğimi, eğitimlerde gruplara aktiviteler yaptırdığımı ve bazen gürültü olunca çan çalmak istediğimi anlattım. İşim ile ilgili başka sorular sordu ve benim ile sohbet ederek farklı ihtiyaçlarımı ortaya çıkarttı. Alışveriş yaptım, aldıklarımın İstanbul’a gideceğini öğrendiklerinde dayanıklı bir paket yaptılar.

Dükkanın sahibi dedi ki mavi boncuk dağıtmak google’da bir tıklama’dan yani reklam vermekten daha ucuz. Son bir yıldır e-ticaret siteleri olduğunu öğrendim, ( www.maviboncuk.biz ) bizim de e-ticaret eğitimleri verdiğimizi söyledim ve dedim ki sizi bloguma yazacağım ve satış eğitimlerimde de sizi de örnek olarak anlatacağım.

Satış eğitimlerinde her zaman anlattığım sürecin bire bir bu kez ben içinde oldum. Dikkatim çekildi, uyum kuruldu, soru soruldu, değer sunuldu, dinlendi, satış kapatıldı, kartvizitim alındı.

Eminim, bana e-mail yazarak, blogumu takip ederek www.maviboncuk.biz isimli e-ticaret sitelerinden de alış veriş yapmamı sağlayacaklardır.
Serap Gökmen

2 Temmuz Eticaret Eğitimi’nde şanslı katılımcı Praktiker oldu!

2 Temmuz Eticaret Eğitimi katılımcılarından Praktiker yetkilileri, Sunumax‘ın sadece Eğitim Akademi katılımcıları için verdikleri, 1.500 TL değerindeki 30 sn.lik tanıtım filmi hediyesini kazandı. Sunumax ve Praktiker iletişime geçerek, eticaret sitelerinde gerekli gördükleri mesajlar konusunda birlikte çalışmaya başladı bile.

Sunumax Kurucusu Sadık Kocabaşa, eğitimimize de katılarak, firması ve girişim hikayesi hakkında bilgiler verdi. Özellikle eticarete yönelik olarak Sunumax’ın kullanım alanlarını, başarı hikayelerini bizlerle paylaştı. İletken Teknolojileri’nden M. Deniz Oktar, arkadaşlarıyla geliştirdikleri tavsiye sistemlerini anlattı, eticaret, email, mobil pazarlama ve sosyal medya uzantılarını paylaştı.

Sadık ve Deniz’e çok teşekkürler. Katılmcılarımız güzel bir networking ortamı oluşturdular. Praktiker, Brisa ve P&G yetkilileri ve bir çok girişimciyle beraber çok güzel bir gün geçirdik.

2 Temmuz Eticaret Eğitimi’nde Sunumax’tan 1.450 TL değerinde film hediyemiz var!

Eticaret Eğitimlerimiz son hızıyla devam ediyor. 2 Temmuz Cuma günü Boğaziçi Mezunlar Derneği’nde vereceğim eğitimde, bir katılımcı, SUNUMAX‘tan film ve prodüksiyon dahil olmak üzere 30 sn.lik bir tanıtım filmi kazanacak. Hem de 1.450 TL değerinde!

Eticaret sitesinin ana mesajına, dönemsel pazarlama kampanyalarına, alışveriş sepeti adımları veya müşteri ilişkileri gibi kullanıcıya anlatmak istenilen önemli bir çok ihtiyaca cevap verebilen Sunumax uygulamasının fikir babası ve şirketin kurucusu Sadık Kocabaşa da aynı gün misafirimiz olacak. Eticaret ve Sunumax’la ilgili deneyimlerini tüm katılımcılarla paylaşacak.

Eticaret ve internette satışa yönelik, düşündüğümüz, bilgilendiğimiz ve ürettiğimiz bir gün olacağı kesin. Sadık’a, cömert hediyesi ve eğitime katılımı için, şimdiden çok teşekkürler. Gelecek haftayı iple çekiyorum, ve tabi, Sadık’ın Afrika maceralarını dinlemeyi:)

Bu arada, kısa bir notu paylaşmak istiyorum. 19 Haziran Eticaret Eğitimi’nde, 6 aylık 5.000 TL değerindeki İletken Tavsiye Sistemleri’ni kazanan Zorlu Tekstil Grubu’ndan Taç Yöneticileri, İletken ekibiyle bir an önce tanışmak istediler ve ilk Bulusma 24 Haziran Persembe günü. Verimli bir çalışmanın ilk adımlarını atacaklarına eminim! Böyle bir stratejik işbirliğinde payım olduğu için çok mutluyum.

Eğer, ürünlerinizin Eticaret ve internette satışa uygun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin, eğitim katılımcılarımızla sizi tanıştıralım. Hatta, ürünlerinizi denemeleri için onlara standart paketler sunalım. Eticaret- internet üzerinden satış pazarının bu işbirliklerle daha da gelişeceği inancındayım.