porno canli mac izle

Posts tagged eticaret

Ücretsiz WEBINAR -E-Ticaret ve Sunum Becerileri

10 Eylül Pazartesi günü Saat : 13.00 – 13.30 arasında ücretsiz katılabileceğiniz E-ticaret Webinarı.

Sosyal Medya ve E-Ticaret uzmanı Anıl Altaş, 30 dakikalık ücretsiz yayınlanacak olan E-ticaret webinarında sizlere hap şeklinde E-ticaret’in yol haritasını anlatacak.
KAYIT LİNKİ :https://attendee.gotowebinar.com/register/8191893035794745600

11 Eylül Salı günü saat 13.00 – 13.30 arası 30 dakika sürecek Sunum Becerileri Webinarında Sunum yapanlara yönelik sunum becerileri üzerine hap bilgiler paylaşılacaktır.
Deneyimli Sunum Becerileri eğitmeni Şelale Karagüllü, Sunum Becerilerini geliştirmek isteyenler için hızlı bir yol haritası sunumunu yapacak.
KAYIT LİNKİhttps://attendee.gotowebinar.com/register/313299586012668416

Eğitim Akademi
Oğuz Öztuncer
oguz@egitimakademi.com
02166414088

Anıl Altaş’ın E-Ticaret Kitabı Çıktı

Eğitim Akademi Eğitmenlerimizden, Eticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı ANIL ALTAŞ‘ın beklenen kitabı nihayet çıktı. Mediacat Yayınları’ndan çıkan Eticaret, Satışta Tsunami Etkisi kitabının Genişletilmiş 2. Baskısında, ilk baskıyı okuyarak eticarete giriş yapan ve satışlarını arttıranların başarı öykülerini bulacaksınız.
 
Eticaret, Satışta Tsunami Etkisi, internetten satışa başlamak, ürünlerini doğru yöntemlerle pazarlamak, sosyal medyayı verimli kullanmak, mobil ticaret ve sosyal ticaretle gelen son trendleri öğrenmek isteyen herkes için ideal bir E-ticaret rehberi.

 İnternette satış yapmanın kısa yollarını arıyorsanız, hemen tıklayın. Kazanacaksınız!  
 http://www.kapital.com.tr/index.php?p=show&pid=593&k_id=&kn= 

Ticaretin önüne E geldi, E-Ticaret Satışta Tsunami Etkisi Kitabı Çıktı

Eğitim Akademi, sosyal medya ve eticaret uzmanı, danışman ve eğitmen olan Anıl Altaş’ın, E-Ticaret: Satışta Tsunami Etkisi isimli kitabı çıktı. Bu hafta başında internette kitabın satışı başladı.

Ticaretin önüne ‘e’ getirince neler oluyor?,E-ticaret nedir, ne değildir?,E-ticaretle gelişen iş modelleri,Dünyada ve Türkiye’de E-ticaretin kısa tarihi,Herkes e-ticaret yapabilir:) mi?,E-ticarete başlamadan önce sormanız gereken sorular,Dünyadan ve Türkiye’den gerçek başarı hikayeleri’ni okumayı arzu edenler; kitabı satın alabilirler;
http://kapital.com.tr/index.php?p=show&pid=593&k_id=0&kn

Anıl Altaş’ın vereceği E-Ticaret eğitimleri, 26 Şubat ve 19 Mart tarihlerinde,Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinde düzenlenecek.

E-TİCARET ve Anıl Altaş

E ticaret- Satista Tsunami Etkisi -Anıl Altaş from ANIL ALTAS on Vimeo.

Eğitim Akademi eğitmenlerinden Anıl Altaş’ın yazdığı ; E-Ticaret’te Tsunami etkisi isimli kitabı bu ay Digitalage dergisi ile dağıtılyor. Anıl Altaş’ın yazdığı E-Ticaret’te Tsunami Etkisi isimli kitabını okumanızı öneriyoruz.