porno canli mac izle

Posts tagged karıyer

Anket Sonuçları

Anket Sorusu : Yaşamınızın hangi alanında en büyük değişimi yapmak istersiniz ?

Anket sonuçları :

İş / Kariyer ……………………………… 58 kişi oy verdi
Aile / İlişki ……………………………… 40 kişi oy verdi
Sağlık / Spor ……………………………. 8 kişi oy verdi
Finansal / Para ………………………….. 27 kişi oy verdi
Kendine güven …………………………… 5 kişi oy verdi
Hiç biri, yaşamımdan mutluyum ……….. 6 kişi oy verdi

Anketimize 146 kişi katıldı. Verilen oy dağılımlarına göre en fazla istenilen değişim iş ve kariyer üzerine oldu.
Anketimize katılanlara teşekkür ederiz.
Eğitim Akademi

Yaşamının Koçu Oldu

Sayın Serap Gökmen Hocam Merhaba, 10.05.2010

İlk kez sizinle 2007 yılında İTKİB‘de düzenlenen eğitimler aracılığı ile tanışmıştım. Yaşamınızın Koçu Olun eğitiminden önce, yaşım yolun yarısı ama hedeflerim sadece hayaldi. Yaşam Koçluğu eğitiminde ki Hedef Belirleme ile ilgili derslerinizde kendimle ilgili gelecekte istediğim 2 hedefimi belirledim ve gerçekleştirmek için uygulamaya geçtim.

İlk önce lise yıllarımdan beri istediğim bir hedefi gerçekleştirme planımı hazırladım.Dil bilmiyordum ama Hindistan’ı görmek ,Taç Mahal’ i gezmek istiyordum.Bu hayalim için gerekli olan en önemli şey dil öğrenmekti.Bende özel bir öğretmenden 4 ay ders alarak tek başıma Hindistan’ a gittim. Her şey hayalimdekinden daha da güzeldi. Resimlerde gördüğünüz gibi Taç Mahal i gezmek,Tapınakları keşfetmek,File binmek,yöresel yemekleri tadmak orada yaptıklarımdan sadece bazıları…Dönüşte Havaalanında tek başıma etrafıma bakınırken kendimi başarmanın verdiği keyifle inanılmaz mutlu ve güçlü hissettim.İşte o an kendime şunu fısıldadım.’’Reyhan;eğer istersen başaramayacağın hiçbir şey yok’’ dedim.

İkinci hedefim kendi işimi kurmaktı. Yine hemen 2007 yılında Kendi işimi kurmakla ilgili hedeflerimi belirleyip,planlarımı yaptım. İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri firmasını kurdum. Çalıştığım sektörde bir bayanın başarılı olamayacağı görüşlerine inat ben; her gün yeni bir ürün,yeni bir müşteri ve daha çok satış için belirlediğim hedeflere sırayla yükseliyorum.Sizden öğrendiklerimi uygulamak artık hayatımda içselleşti.
İş ve özel hayatımdaki başarıma gerçek bir katkınız oldu.

Umarım benim gibi başlayıp başlamamak konusunda kararsız ve ne zaman nasıl,ne şekilde başlasam diye düşünenlerin yolu Serap Gökmen ile kesişir…ve herkes hedeflerine ulaşır.Bana verdiğiniz enerji ve cesaret için sonsuz teşekkürler.

Reyhan Gök
İstanbul Makine Kimya