A-Z_Kisisel_Gelisim

Kişisel Gelişiminize Değer Katacağımızı Garanti Ediyoruz!.
Eğitim ana kucağında başlar ve insan hayatının son bulmasına kadar da sürer, sürmelidir de…
Günümüz dünyasında hem iş yaşamı hem özel yaşam insanın kendisini sürekli geliştirmesini gerektirir. Başarılı olmanın temelinde özgüven, özsaygı,doğru stratejiler belirlemek, zamanı doğru kullanmak, kısacası kişisel gelişim yatar. İnsanın yumuşak davranışlarını geliştirmesi gerekir. Bunun için de yine kendi çemberinden çıkmayı becerebilmeli ya da öğrenmelidir.
Eğitim Akademi, Kişisel Gelişim Akademisidir, Duygusal zekanıza hitap eder, IQ sizi diploma sahibi yapar, işe aldırır ancak duygusal zekanızı kullanmazsanız ne derece başarılı olabilirsiniz? Eğitim Akademi, iş ve özel yaşam dengenizi sağlayacak eğitimler ile sizin yaşam yolculuğunuzda arzu ettiğiniz performansı göstermeniz için eğitimler vermektedir.
Eğitim Akademi, Stres Yönetimi seminerleri ile, günümüz dünyasında kendinizi iyi hissetmeniz için size ışık tutmaktadır. Stres ile baş edebilmeniz, çatışmaları yönetmeniz, zor insanlar ile baş etmeniz, öfke kontrolünüz üzerine yapılan çalışmalara katılarak üzerinizde baskı hissettiğiniz, başarınızı ve hayata bakışınızı etkileyen sıkıntılarınızı nasıl aşabileceğinizi öğrenirsiniz. Amacımız, daha keyifli ve başarılı bir yaşam sürmeniz…
Eğitim Akademi firmasının kurucusu, NLP Nöro Linguistik Progrmalama eğitmeni olan Serap Gökmen;
“Kendinizi daha iyi tanımanız, duygularınızı yönetmeniz, içsel motivasyonunuzu sağlamanız için seminerler vermekte, dilerseniz hayatınızın yol haritasını çizebilmeniz için profesyonel koçluk yapmaktayız.Verdiğimiz hizmetlerle yaşamınıza değer katacağımıza söz veriyor hatta bunu garanti ediyoruz” diyor.
Nisan ve Mayıs ayalarında, uzun süreli eğitimler için vakit ayıramayanlara çözüm olarak “Detoks Akşam Seminerleri” düzenleyerek, iş sonrası hem keyifli vakit geçirmek hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak isteyen katılılımcılarımıza hizmet veriyor olacağız.
Her biri kendi alanında uzman olan, birbirinden deneyimli eğitmen kadrosu ile yaşam yolculuğunuzda güveneceğiniz, destek alabileceğiniz akademiniz olarak sizlere verdiğimiz hizmetimizin kalitesi ile gurur duyuyoruz.
“İnsan eğitimle doğmaz, ama eğitimle yaşar.” (Cervantes)